Agrochema trąšos

Karjera

Agrochemos_komanda

Pievienojies mums!

Lauksaimniecības nozarē, kas, neskatoties uz krīzēm un pandēmijām, vienmēr būs viena no galvenajām, mēs strādājam jau 28 gadus. Gandrīz trīs gadu desmitu laikā mēs esam auguši, mainījušies, nostiprinājuši un uzlabojuši savu darbību. Daudzi mūsu produkti ir ieguvuši atzinību un apbalvojumus, taču vissvarīgākais mūsu darba novērtējums ir klientu uzticība, kas iegūta, pateicoties mūsu kompetentajiem un profesionālajiem darbiniekiem.

Mēs augstu vērtējam savus darbiniekus un ne tikai nodrošinām labu papildu veselības apdrošināšanu, apmācības, profesionālo izaugsmi un visus darbam nepieciešamos līdzekļus, bet arī radām visus apstākļus, lai viņi kļūtu par augstu novērtētiem speciālistiem lauksaimniecības jomā.

Mēs vienmēr meklējam motivētus un zinātkārus kolēģus un aicinām viņus pievienoties draudzīgajai “Agrochema“ komandai, kas vienmēr ir gatava palīdzēt, pilnveidoties un augt.

“Agrochema“ aicina pievienoties savai komandai!

Ja šobrīd neesat atradis sev piemērotu piedāvājumu, bet interesējaties par darba un karjeras iespējām SIA “AGROCHEMA LATVIA”, lūdzam atsūtīt savu CV uz e-pastu: office@agrochema.lv

Visu informāciju par jūsu sniegto personas datu apstrādi atradīsiet, noklikšķinot šeit.